Międzynarodowy Salon Edukacyjny Perspektywy 2008 w Warszawie.

6 marca rozpoczynają się w Warszawie targi edukacyjne organizowane z myślą o gimnazjalistach i maturzystach, którzy chcą zebrać informacje o przyszłej szkole średniej, czy też uczelni. Swoje stoiska będzie miało aż 400 wystawców, miedzy innymi 120 szkół ponadgimnazjalnych z Warszawy i Mazowsza, 100 uczelni polskich oraz 90 uczelni zagranicznych.

W programie Salonu Edukacyjnego tak samo jak w poprzednich latach znajdą się też ciekawe spotkania z ekspertami z CKE na temat egzaminów, oraz przedstawicielami uczelni zagranicznych prezentujących warunki studiowania w swoich krajach. Wszystkie imprezy będą się odbywać w Centrum EXPO XXI ul Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie w dniach 6-8 marca.

Więcej informacji na stronie: www.perspektywy.pl/salon