Kursy do egzaminów Firmy Edukacyjnej Marka

Firma Edukacyjna Marka działa od 1992 roku na podstawie zezwolenia nr 317/K/92 wydanego przez Kuratorium Oświaty w Warszawie. W ciągu 25 lat z naszych zajęć indywidualnych i grupowych skorzystało ok. 14 tys. uczniów.

Co proponujemy?

Przeróżne formy zajęć dla ósmoklasistów:

Od września 2018 roku w naszej ofercie pojawią się kursy powtórzeniowe i testowe przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty.
Uczniom zainteresowanym nauką w klasach dwujęzycznych proponujemy kilka form przygotowań na różnych poziomach:

Nasze kursy do matury z historii, języka polskiego, matematyki, geografii, oraz wiedzy o społeczeństwie przygotowują do zdania egzaminu z tych przedmiotów (zarówno na poziomie podstawowym jak i rozszerzonym). Proponujemy zajęcia wyłącznie w małych grupach 4-8 – osobowych z indywidualnym tokiem przygotowań oraz zajęcia indywidualne.

Od kilku lat z sukcesami przygotowujemy do konkursów i olimpiad przedmiotowych i olimpiad na poziomie szkoły podstawowej, gimnazjum i liceum.
Uczymy też jak się efektywnie uczyć – Kurs Techniki uczenia się

A jak ktoś woli się uczyć indywidualnie to zapraszamy na korepetycje tradycyjne i on-line.