Ach, co to był za rok!!! Aż 9 uczniów współpracujących z Firmą Marka zostało laureatami konkursów i olimpiad przedmiotowych!

Chciałbym z wielka przyjemnością poinformować, że nasza uczennica Milena Orlowska w roku szkolnym 2020/2021 została zwyciężczynią konkursu z języka angielskiego w województwie mazowieckim!!! Martyna Mendyk zajęła w tym samym konkursie 8 miejsce. Obie uczennice przygotowywała Pani Katarzyna Pladys.

Wielki sukces odnieśli także inni uczniowie pracujący z Panią Pladys – Basia Łasica została laureatką olimpiady języka angielskiego i finalistką konkursu kuratoryjnego z tego przedmiotu; Andrzej Szafran podwójny laureat i w konkursie i w olimpiadzie z j. angielskiego; Hania Sójka i Amielia Mielczarek uzyskały tytuły laureatek olimpiady.

Swoich laureatów w konkursie przedmiotowym z języka angielskiego miały też nasze inne nauczycielki – Pani Anna Skawska pracowała z Jankiem Zdunkiem, a Pani Anna Szuba z Hanią Piłat

Podwójną laureatka konkursu i olimpiady tym razem z języka polskiego została Zuzia Jędrzejewska, z którą pracował i ją wspierał Pan Łukasz Wnuk. Warto tutaj zaznaczyć, że zarówno Zuzia, jak i Andrzej Szafran oraz Martyna Mendyk zdobyli swoje laury jeszcze jako uczniowie klasy siódmej.

Wszystkim uczniom, ich rodzicom i naszym nauczycielom składam gorące gratulacje. Te laury i tytuły to wypadkowa wspólnej pracy w trójkącie dziecko – rodzic – nauczyciel. Wszystkim życzę udanych wakacji i wypoczynku po ciężkim roku wytężonej pracy.

Marek Urban

Dyrektor Firmy Edukacyjnej Marka

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies

Zamknij