Znajdź i zdobądź stypendium – www.mojestypendium.pl.

W Polsce i na świecie działa wiele organizacji oferujących różnorodne programy stypendialne: od  programów wspierających zdolnych uczniów z małych miejscowości, poprzez stypendia dla artystów i sportowców, po programy finansujące kursy i staże w zagranicznych instytucjach. Niestety, często barierą w uzyskaniu finansowania na rozwój swoich pasji jest brak wiedzy o programach stypendialnych oraz nieznajomość narzędzi, które mogą pomóc w ich wyszukiwaniu.

I tutaj z pomoc przychodzi Fundacja Dobra Sieć, która od ponad 10 lat aktywnie działa na rzecz popularyzacji wiedzy o programach stypendialnych. Od 2006 roku prowadzi portal MojeStypendium.pl, w którego bazie od początku istnienia serwisu zgromadzono ponad 12 tysięcy ofert stypendiów, konkursów i staży. Baza jest całkowicie darmowa i dostępna dla wszystkich, a dzięki funkcjonalnej wyszukiwarce każdy może znaleźć ofertę odpowiadającą jego zainteresowaniom i sytuacji życiowej.

Ponadto, na portalu regularnie publikowane są artykuły o tematyce związanej ze stypendiami i edukacją. Znajdziecie tam także podatkowe aspekty stypendiów i definicje, oraz zagadnienia związane ze studiowaniem za granicą, a także regularnie uaktualniane zestawienia stypendiów i konkursów o otwartych naborach, kierowanych do konkretnych grup.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies

Zamknij