Szukasz stypendium lub wolontariatu?

Fundacja Dobra Sieć została założona w maju 2009 r. przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce. Początki FDS to dwa zasadnicze programy: Moje Stypendium i E-wolontariat, które z czasem dały początek wielu innym działaniom. Najważniejszym celem Fundacji jest rozwój wiedzy o stypendiach i e-wolontariacie oraz promocja nowych technologii jako narzędzia wzmocnienia społeczeństwa obywatelskiego i zaangażowania społecznego w Polsce.

1. Fundacja prowadzi portale:

  • www.mojestypendium.pl – największą w Polsce bazę stypendiów i konkursów dla uczniów, studentów i doktorantów. Każdy znajdzie tu cos dla sibie!
  • www.e-wolontariat.pl – jedyną w Polsce stronę poświęconą działaniom społecznym realizowanym przy współpracy internautów-wolontariuszy za pośrednictwem Internetu.
  • www.tudu.org.pl – pierwszą w Polsce platformę umożliwiającą społeczne działanie on-line, czyli e-wolontariat na rzecz organizacji pozarządowych i grup aktywistów.

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies

Zamknij