„Zwolnieni z teorii” – konkurs na najlepsze młodzieżowe projekty społeczne.

„Zwolnieni z Teorii” to ogólnopolska olimpiada kierowana do studentów i uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Jej celem jest rozwój praktycznych umiejętności uczestników z zakresu zarządzania projektami oraz inspiracja do aktywności społecznej.

Wyzwaniem uczestników jest zrealizowanie własnego projektu społeczneago. Ułatwia to interaktywny portal, a pomagają doświadczeni mentorzy.

Wszyscy, którym uda się dokończyć projekt, dostają certyfikaty z zarządzania o międzynarodowej rozpoznawalności. Najlepsi zostają wyróżnieni prestiżowymi tytułami.

 
Finaliści nie są zwalniani z matury, jak to się dzieje w przypadku innych olimpiad przedmiotowych. Zyskują jednak certfikat, o który zwykle starają się menadżerowie średniego szczebla, zwykle 30-latki pracujące w dużych korporcjach.
 
Olimpiadę organizuje Social Wolves – start-up społeczny z Polski. Działają na rzecz odpowiedzialnej i kompetentnej kadry zarządzającej. Ich celem jest doświadczanie młodych prowadzeniem projektów społecznych na całym świecie.
 
Więcej informacji na stronie: zwolnienizteorii.pl
 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies

Zamknij