Jak spędzić rok szkolny w USA za darmo!!!

Ambasada Stanów Zjednoczonych oraz American Councils for International Education mają przyjemność zaprosić uczniów szkół średnich do udziału w Programie FLEX. Finansowany przez Departament Stanu USA program ten ma na celu umożliwić naukę w amerykańskiej szkole średniej polskim uczniom w roku szkolnym 2016/17. Będą oni goszczeni przez amerykańskie rodziny dzięki czemu lepiej poznają kulturę tego kraju. Program FLEX, który działa od 24 lat, po raz pierwszy będzie realizowany w Polsce. Udział w nim jest całkowicie bezpłatny.

Wymogi uczestnictwa:
Do udziału w programie zapraszamy wszystkich uczniów, którzy:
– mają polskie obywatelstwo;
– są urodzeni między 01.01.1999 a 15.07.2001;
– są aktualnie uczniami 3-ej klasy gimnazjum lub 1-ej klasy liceum;
– znają j. angielski w stopniu komunikatywnym;
– spełniają wymogi dot. uzyskania wizy USA oraz nie spędzili więcej niż 3 miesięcy w ciągu ostatnich 5 lat w USA

Więcej informacji: discoverflex.org/