Próbne matury z Operonem

To pierwszy dzień zmagań maturzystów z próbnymi maturami przygotowanymi przez wydawnictwo Operon. Egzamin odbywa się w warunkach identycznych jak matura właściwa, w związku z tym, uczniowie będą mieli 170 minut na rozwiązanie testu z języka polskiego na poziomie podstawowym.

Próbna matura z Operonem po raz pierwszy odbyła się w 2007 roku. Przystępuje do niej prawie 90 % tegorocznych maturzystów.

Próbna matura z Operonem – harmonogram

26 listopada o godz. 9.00 – początek próbnej matury z języka polskiego w zakresie podstawowym, czas trwania: 170 min.

27 listopada o godz. 9.00 – początek próbnej matury z matematyki w zakresie podstawowym, czas trwania 170 min.

28 listopada o godz. 9.00 – początek próbnej matury z języków obcych (język angielski, niemiecki, francuski, rosyjski) w zakresie podstawowym, czas trwania: 120 min lub rozszerzonym, czas trwania: cz. I – 120 min, cz. II – 70 min.

29 listopada o godz. 9.00 – początek próbnej matury w zakresie rozszerzonym z matematyki i języka polskiego (czas trwania: 180 min) oraz przedmiotów dodatkowych: historii, WOS-u, biologii, chemii, geografii, fizyki i astronomii w zakresie podstawowym (czas trwania: 120 min) i rozszerzonym (czas trwania: 150 min lub 180 min – historia, WOS).

Życzymy powodzenia!

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies

Zamknij