Nauczyciele

Nasz portal jest wprawdzie adresowany przede wszystkim do uczniów w ważnym dla nich momencie zdawania egzaminu, nie znaczy to jednak, że nauczyciele nie znajdą tutaj czegoś dla siebie.

Zachęcamy wszystkich belfrów do zapoznania się z ofertą studiów podyplomowych i szkoleń, propozycji współpracy uczniów i szkół z całej Europy w ramach programów unijnych, a na tych, którym obrzydło dotychczasowe miejsce pracy czekają nowe oferty zamieszczane w Internecie.

Ci nauczyciele, którzy są w trakcie pokonywania kolejnych szczebli awansu zawodowego, mogą u nas opublikować swoje prace. Mamy status nie tylko portalu edukacyjnego, ale także gazety internetowej, możemy więc autorom zamieszczanych u nas tekstów wystawić stosowne zaświadczenia.

Zapraszamy też na nasze forum dla nauczycieli, gdzie, mamy taką nadzieję, będą się odbywały dyskusje nie tylko o egzaminach, ale także o wszystkich kwestiach związanych z uczeniem w szkole.

Nasz portal ściśle współpracuje z gronem doświadczonych nauczycieli, metodyków i wykładowców uniwersyteckich, którzy chętnie podzielą się z innymi swoją wiedzą i doświadczeniem.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies

Zamknij