O nas

Zapraszamy do obejrzenia portalu edukacyjnego www.egzaminy.edu.pl. Został on przygotowany przez nauczycieli i wykładowców Firmy Edukacyjnej “MARKA”. Firma ta od początku swojej działalności tj. od 1992 r. specjalizuje się w kursach przed egzaminami do gimnazjum (od 2002 r.), liceum i na studia (szczególnie na kierunki uniwersyteckie). Z naszych zajęć skorzystało do tej pory ok. 8 tys. uczniów. Większość naszych wykładowców to nauczyciele dyplomowani szkół warszawskich, wielu jest egzaminatorami Okręgowych Komisji Egzaminacyjnych, z pokaźnym dorobkiem wydawniczym. Mamy w swoim gronie także dyrektorów szkół i wykładowców Uniwersytetu Warszawskiego. To spory kapitał wiedzy i doświadczenia. Stąd pomysł, aby wykorzystać go nie tylko na co dzień w szkole, czy też na potrzeby kursów przygotowawczych, ale także na forum nowego portalu internetowego egzaminy.edu.pl.

Pragniemy Wam pomóc w przygotowaniach do egzaminów, publikując testy zarówno ogólnie dostępne, jak i naszego autorstwa. Drugi cel jaki sobie stawiamy to prezentowanie informacji istotnych dla młodego człowieka w chwili wyboru szkoły czy kierunku studiów. Dlatego znajdziecie u nas ogólnopolską bazę teleadresową szkół, nowe zasady rekrutacji na do róznych typów szkół, różnego rodzaju poradniki, informatory i rankingi.

Liczymy na dobrą współpracę zarówno z CKE, OKE, jak i kuratoriami, ale przede wszystkim na zainteresowanie i życzliwą podpowiedź z Waszej strony. Piszcie do nas, dzielcie się z nami swoją wiedzą, a jeżeli czegoś nie wiecie, to pytajcie nas albo innych internautów na forum.

Życzymy Wam powodzenia na egzaminie.

Marek Urban
Firma Edukacyjna”MARKA”

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies

Zamknij