Wykłady online z fizyki

Gimnazjalisto! Egzamin tuż, tuż! Zatem warto wziąć udział, w specjalnie dla Was przygotowanych, wirtualnych wykładach z fizyki.

Wykłady odbywają się na portalu wiziq.com w czasie rzeczywistym, należy o określonej godzinie podłączyć się do klasy, by wziąć w nich udział. Do każdego wykładu jest generowany unikalny link, przesyłany przez prowadzącego. Do wzięcia udziału potrzebne są: przeglądarka + Flash Player. Jeśli uczestnik chce mieć możliwość wzięcia udziału w dyskusji potrzebne są słuchawki (nie głośniki), mikrofon i ew. kamera. Wykłady przewidziane są na 120 minut każdy.

Osoby chętne prosimy o kontakt z nami poprzez wysłanie zgłoszenia na adres: biuro@marka.edu.pl. Ilość miejsc ograniczona.

Zajęcia prowadzi p. Bartek Mańk , nauczyciel fizyki w gimnazjum i jeden z pionierów nauczania on-line w Polsce. Warto posłuchać i zobaczyć inny niż w szkole sposób tłumaczenia zjawisk fizycznych. Zapraszamy.

Dane dotyczące wykładów:

Wykład I: Kinematyka Link: http://www.wiziq.com/online-class/811515-kinematyka Termin: 01 kwietnia 2012, 19:00 Wykład dla uczniów gimnazjum przygotowujących się do egzaminu gimnazjalnego. Tematem jest kinematyka – nauka o ruchu. Ruch jednostajny, przyspieszony, zadania.

Wykład II: Dynamika Link: http://www.wiziq.com/online-class/811520-dynamika Termin: 15 kwietnia 2021, 19:00 Wykład dla uczniów gimnazjum przygotowujących się do egzaminu gimnazjalnego. Zasady dynamiki Newtona, siły, dodawanie sił. Ruch.

Wykład III: Budowa materii Liink: http://www.wiziq.com/online-class/811524-budowa-materii Termin: 22 kwietnia 2012, 19:00 Wykład dla uczniów gimnazjum przygotowujących się do egzaminu gimnazjalnego. Budowa materii, stany skupienia i przemiany fazowe, ciśnienie i prawo Pascala, prawo Archimedesa.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies

Zamknij