Ośrodek KARTA zaprasza na kiermasz historyczny

Miejsce kiermaszu- ul. Narbutta 29 w Warszawie, od 10 do 12 grudnia.

To wyjątkowa okazja do zapoznania się ze wszystkimi publikacjami działającego od blisko 29 lat Ośrodka, zajmującego się historią Polski i Europy Środkowo-Wschodniej.

Miłośnicy historii będą mieli okazje skorzystać z bardzo niskich cen na wszystkie tytuły: albumy i serie książkowe oraz publikacje edukacyjne W ofercie także aktualne oraz archiwalne numery kwartalnika "Karta" – rekomendowanego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej do codziennej pracy polonistów i historyków w szkołach.

"Karta" to na początku – gazetka podziemna (styczeń-sierpień 1982), niezależny almanach (1982-90), potem legalny kwartalnik historyczny (od stycznia 1991). 64 numery kwartalnika opisują coraz "szczelniej" XX wiek, poprzez świadectwa źródłowe – historia mówi tu "bez pośredników".

Kiermasz czynny będzie w godzinach 11-20. Na odwiedzających czekać będą następujące atrakcje:

– nowości wydawnicze, m.in. album "Kolory wojny" (Fotografie Juliena Bryana z oblężonej Warszawy we wrześniu 1939), "Droga do Solidarności" i "Cykliści"; z serii "Tematy Karty": "Egzekutor" i "Polityczni" oraz "Rosja a Katyń",

– oryginalne wydawnictwa II obiegu w prezencie do każdego zakupu powyżej 20 zł

– rabaty 50%-70%

– zwiedzanie Ośrodka KARTA

– wystawę "Prywaciarze"

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies

Zamknij