18 czerwca-OKE w Warszawie poda wyniki egzaminów gimnazjalnych.

Mając tę wiedzę gimnazjaliści mogą przez kolejne 4 dni dokonać zmian w swoich internetowych aplikacjach do szkół średnich.

Napiszcie , jak Wam poszło?Czy wyniki były takie , jakich się spodziewaliście ?

PS. Przypominamy, że na naszym portalu znajdziecie informacje o progach punktowych z poprzednich lat do szkół ponadgimnazjalnych z całej Polski w dziale – Gimnazjaliści / Progi punktowe, oraz Kalkulator punktów, który pozwoli Wam szybko przeliczyć oceny na świadectwie na punkty potrzebne podczas rekrutacji. Warto zajrzeć .

Te osoby , które jeszcze nie znają wyników swojego egzaminu, powinny pytać o to przede wszystkim w swojej szkole.Dysponentem takich danych jest OKE i przekazuje je dyrektorom szkół. Raczej nie ma takiej możliwości , aby swój wynik sprawdzić na jakieś stronie.Tak przynajmniej jest w Warszawie, w innych miastach może ta kwestia być rozwiązana w inny sposób.