Nowość na rynku wydawniczym!!!

. Ostatnio ukazało się wydanie II "Paszport maturzysty. Matematyka" autorstwa Adama Włodzimierza Miziołka.– wydawnictwa Eremis. Polecamy!!! Paszport maturzysty. Matematyka – wydanie II to książka adresowana przede wszystkim do uczniów przygotowujących się do obowiązkowej matury z matematyki. Podręcznik jest też doskonałą pomocą dla nauczycieli pracujących w szkołach średnich.
– To kompletne repetytorium, dostosowane do wymagań obowiązkowej matury z matematyki, przypomina najważniejsze wiadomości omawiane podczas nauki w szkole średniej.
– Czytelny układ materiału, dobór zagadnień i jasny sposób przedstawiania skomplikowanych treści umożliwia samodzielne przygotowanie się do matury. – W każdym rozdziale znajdują się: część teoretyczna z przykładami, zadania na różnym poziomie trudności oraz rozwiązania i odpowiedzi do zadań. – Paszport zawiera 315 zadań testowych i 650 zadań otwartych.
– Rozwiązania zadań pozwalają na samodzielną pracę z książką.
– W podręczniku znajdują się zestawy egzaminacyjne dla poziomu podstawowego i rozszerzonego.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies

Zamknij