Radosław Moskal – Nauczyciel Roku 2009

Tegorocznym laureatem konkursu "Głosu Nauczycielskiego" został 45-letni Radosław Moskal, nauczyciel elektroniki i elektrotechniki z Zespołu Szkół nr 3 w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Tytuł dostał na wniosek swoich uczniów, którzy docenili go za inteligencję i poczucie humoru, które w szkole okazały się skuteczniejsze od kartkówek i doprowadziły uczniów do życiowych sukcesów".

Zwycięzca dostał 5 tys. zł od ministra edukacji, wycieczkę do Paryża od organizatorów i dodatkowo laptopa oraz dla szkoły: interaktywną tablicę, sprzęt sportowy i różnorodne pomoce multimedialne.

Źródło: Głos Nauczycielski