Rekrutacja do liceów i techników w Warszawie

Ścisk tam , gdzie dobry fach lub znana szkoła .Na" Poznańskiej" aż 9 osób na jedno miejsce .

W tym roku najwięcej chętnych w Warszawie było do klasy o profilu kelner w cieszącym się dobrą opinią Technikum Gastronomicznym na Poznańskiej-9 osób na jedno miejsce .Bardzo popularne były także te technika , które miały klasy o specjalności odzieżowej . mechatronicznej, fryzjerskiej.

Wśród liceów największym powodzeniem cieszyły się XXXVII LO im.Jarosława Dąbrowskiego i XI LO im Mikołaja Reja ( ponad 5 osób na jedno miejsce ).XL LO im Żeromskiego i L LO im.Ruy Barbossa ( ponad 4 osoby na jedno miejsce ), XXVII LO im. Czackiego i VIII LO im. Władysława IV (Ponad 3 osoby na jedno miejsce ).

W Warszawie najwięcej miejsc czeka w liceach ogólnokształcących ( ponad 12,6 tysiąca) , dużo mniej w technikach (5,2 tysiąca ) i szkołach zawodowych (1,6 tysiąca) .oraz liceach technicznych (390 miejsc)

Jednak z roku na rok przybywa uczniów szkół zawodowych .Jeszcze kilka lat temu składało do nich swoje aplikacje zaledwie 20% uczniów , teraz 37 %.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies

Zamknij