Wybór szkoły

Nasz portal powstał między innymi po to, aby pomóc Wam w wyborze szkoły. Aby w pełni skorzystać z zasobów portalu proponujemy następującą kolejność działań.

  1. Policz, ile punktów podczas rekrutacji otrzymasz za swoje różne szkolne osiągnięcia.. Skorzystaj z naszego Kalkulatora punktów dla gimnazjalistów.
  2. Sprawdź, ile trzeba było mieć punktów, aby w poprzednich latach dostać się do szkoły, o której myślisz. Skorzystaj z działu: Progi punktowe.
  3. Dowiedź się, co inni mówią o szkole, którą się interesujesz. Zajrzyj do działu: Opinie o szkołach, Forum, oraz do komentarzy pod poszczególnymi artykułami.
  4. Sprawdź pozycje szkoły w rankingach na przestrzeni kilku ostatnich lat.
  5. Sprawdź jak uczniowie wybranej przez Ciebie szkoły poradzili sobie na egzaminie. Na naszym portalu znajdziesz zestawienie dla warszawskich szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich. Dla szkół z całej Polski wyniki egzaminów znajdziesz na stronie www.egzaminy.scholaris.edu.pl
  6. Odwiedź stronę internetową szkoły. Jeśli nie znasz adresu skorzystaj z naszej wyszukiwarki w dziale Baza szkół.
  7. Dowiedz się jak skorzystać z pomocy i rady doradcy edukacyjnego .

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies

Zamknij