Wygraj wyjazd do Brukseli – konkurs promujący wybory do Parlamentu Europejskiego

Europarlamentarzysta, Bogusław Sonik, zaprasza młodzież do udziału w konkursie organizowanym z okazji czerwcowych wyborów do Parlamentu Europejskiego. Konkurs podzielony jest na dwie kategorie. Pierwsza z nich wyłoni najlepsze hasło i ulotkę zachęcające do wzięcia udziału w wyborach. W drugiej oceniany będzie projekt portalu internetowego. W konkursie mogą wziąć udział uczniowie II. i III. klas szkół ponadgimnazjalnych oraz studenci, którzy nie ukończyli 24 roku życia. Nagrodą za zajęcie I. i II. miejsca jest wyjazd studyjny do Brukseli.

Regulamin konkursu znajduje się na stronie: http://www.boguslawsonik.pl/

Kiedy: Zgłoszenia należy przesyłać listownie lub pocztą elektroniczną do 28.02.2009.

Kontakt: Biuro Posła Bogusława Sonika
ul. Kanonicza 12/1