Wygraj indeks na UJ!

W roku szkolnym 2008/09 już po raz XIII Fundacja dla Uniwersytetu Jagiellońskiego organizuje Konkurs Wiedzy o UJ. Nagrodami głównymi są jak zawsze indeksy na krakowską Alma Mater.

Eliminacje konkursowe odbędą się 24 stycznia 2009 r. w trzech miastach Polski: Krakowie, Gdańsku i Warszawie. Uroczysty finał Konkursu odbędzie się w Krakowie w kwietniu 2009 r.

Pierwszeństwo wyboru indeksu w finale będzie miała osoba, która w teście finałowym uzyska największą ilość punktów. Na finalistów Konkursu czekają również liczne nagrody oraz bezpłatne praktyki u patronów medialnych oraz sponsorów. Od X edycji Konkursowi towarzyszy program stypendialny, przeznaczony dla laureatów Konkursu, którzy są w szczególnej sytuacji materialnej bądź uzyskali na maturze bardzo dobre wyniki.

Zgłoszenia do 31 grudnia 2008 r.

Więcej szczegółów na www.fundacja.uj.pl