Pierwsza edycja olimpiady wiedzy o finansach.

W październiku rusza pierwsza olimpiada wiedzy o finansach i ekonomii. Na zwycięzców czekają nagrody w postaci 8 indeksów na studiach w Wyższych Szkołach Bankowych w różnych miastach w Polsce. Organizatorzy zapraszają do udziału uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Konkurs powstał z inicjatywy Fundacji Kronenberga, Grupy Wyższych Szkół Bankowych oraz Fundacji Młodzieżowej Przedsiębiorczości. Na potrzeby projektu uruchomiono specjalną stronę www.olimpiadafinansowa.pl , gdzie prowadzona jest rejestracja uczestników forum oraz I etap rozgrywek – test wiedzy on-line. Tegoroczna, pierwsza edycja odbędzie się pod hasłem – „Konsument a Usługi Finansowe”. Kolejne etapy Olimpiady rozgrywane będą za pomocą anglojęzycznej gry Banks In Action.

Nagrody główne to 8 indeksów, wraz z opłatą czesnego za 3 lata studiów licencjackich na jednej z Wyższych Szkół Bankowych, które znajdują się w Gdańsku, Szczecinie, Toruniu, Bydgoszczy, Poznaniu, Wrocławiu, Opolu oraz Chorzowie. Dodatkowo na laureatów czekają także nagrody rzeczowe o łącznej wartości 40 tys. PLN.

Olimpiada Wiedzy o Finansach – Banki w Akcji została zarejestrowana przez Ministerstwo Edukacji Narodowej i znajduje się w wykazie turniejów i olimpiad tematycznych związanych z wybraną dziedziną wiedzy zawodowej, których laureaci i finaliści są zwolnieni z etapu pisemnego egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe przeprowadzanego w czerwcu 2009 roku.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies

Zamknij