Nie przegap!

Na naszym portalu znajdziecie informacje o ciekawych konkursach dla tych, którzy fotografują, piszą lub malują. Nagrody dla najlepszych są też nie do pogardzenia – rowery górskie, aparaty cyfrowe i stypendia finansowe.

W związku z tym chcielibyśmy polecić i przypomnieć o tych konkursach, których termin składania prac mija w najbliższym czasie. Przede wszystkim Konkurs Doliny Kreatywnej dotyczący Animacji kultury. Pomysły na imprezy, warsztaty, wystawy, akcje artystyczne są przyjmowane do 18 lutego 2008 r. Nagrodą są stypendia finansowe przyznawane przez TVP.

Jeśli interesują się atrakcyjne nagrody rzeczowe takie jak: rowery górskie, aparaty cyfrowe i do tego obdarzonych jesteś zdolnościami publicystycznymi to konkurs dziennikarski "Asy wywiadu" – przeznaczony jest dla Ciebie. Termin nadsyłania prac w tym konkursie mija 7 marca 2008.

 

Polecamy także konkurs na zdjęcie promujący dialog międzykulturowy, (do wygrania wycieczki do europejskich stolic), który organizowany jest przez Komisję Europejską. Skierowany jest do wszystkich obywateli UE. Fotografie można przesyłać do 30 maja 2008r.

Więcej szczegółów na portalu w dziale: Różne konkursy

POLECAMY!

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies

Zamknij