Praca dla nauczyciela za 12 tys. zł…. tak, ale w Wielkiej Brytanii, Kanadzie lub Nowej Zelandii.

Brytyjska firma rekrutacyjna szuka w Polsce nauczycieli i opiekunów z dobrą znajomością języka angielskiego, do pracy w Wielkiej Brytanii, Kanadzie i Nowej Zelandii kusząc wysokimi zarobkami. Na chętnych czekają wolne etaty w żłobkach, przedszkolach, szkołach podstawowych, szkołach średnich oraz szkołach specjalnych.

Pracę mogą znaleźć nauczyciele różnych przedmiotów m.in. biologii, chemii, fizyki, matematyki, geografii. Kandydaci powinni jednak dobrze znać język angielski, przynajmniej na poziomie FCE (Certificate British Council). Pierwsze spotkanie rekrutacyjne odbyło się w Akademii Pedagogicznej w Krakowie i planowane są kolejne. Firma organizuje bezpłatne szkolenia, darmowe seminaria i służy pomocą w zaaklimatyzowaniu się w nowym kraju. Do wyboru jest 14 miast, m.in. Londyn, Sheffield, Cambridge czy Leeds.

Bliższe informacje oraz formularze zgłoszeniowe można znaleźć na: www.protocol-education.com

Źródło: GW

Maur