Witamy

Jako administrator portalu witam Ciebie w gronie zalogowanych użytkowników, w imieniu swoim i reszty moderatorów!

Po zalogowaniu masz możliwość w pełni korzystać z możliwości naszego portalu. Masz dostęp do poniższych usług:

1. Pisanie wypracowań on-line
  2. Pisać na forum
  3. Dodawanie opinii o swojej szkole.
  4. Proponowanie nowych stron do działu 'Ważne Strony’

W planach jest poszerzenie oferty adresowanej do zarejestrowanych użytkowników.

UWAGA
Założenie konta na portalu nie jest jednoznaczne z posiadaniem konta na naszym forum.
Są to dwie oddzielne usługi.

{mospagebreak title=Mamblog}

Umożliwiam Tobie prowadzenie bloga na naszym portalu. Wystarczy że jesteś zalogowanym użytkownikiem.

Po zalogowaniu pojawia się w prawym panelu melu nawigacji dla zalogowanych użytkowników. W kategorii 'Blog’ masz 2 pola:

• Nowy wpis – masz tam formularz do wpisania twojego wpisu.
  • Pokaż swój blog – pokazuje wszystkie twoje wpisy.

{mospagebreak title=Opinie o szkole}

Co zrobić aby dodać własną opinię o szkole?

1. Logujesz się na stronie.
  2. Jeżeli ktoś już pisał o tej szkole, to link do niej znajdziesz w dziale 'Opinie o szkołach’
  3. W innym wypadku musisz odnaleźć tę szkołę 'Bazie szkół’ korzystając z wyszukiwarki.
  4. Po odnalezieniu właściwego adresu szkoły wypełniasz wszystkie pola ankiety oraz dodajesz swoją ocenę w skali 1-6.
  5. Ostateczną wersję zatwierdzasz używając przycisku zapisz, a następnie akceptuj.