Można wygrać stypendium na studia za granicą

Jesteś studentem? Chcesz spędzić rok na Harvardzie, Yale, Oksfordzie? To weź udział w konkursie wiedzy o zarządzaniu i ekonomii "Eureko – Akademia Przyszłości".

W konkursie mogą wziąć udział wszyscy studenci państwowych i prywatnych szkół wyższych, którzy nie ukończyli 26 lat. Start 16 października. Zakończenie 11 grudnia.

Konkurs składa się z czterech etapów i ma wyłonić jednego zwycięzcę. Nagrodą w konkursie jest stypendium w wysokości 50 tysięcy euro oraz roczny płatny staż w jednej ze spółek Grupy Eureko w Europie. Pozostałych czterech finalistów wyjedzie na letni kurs do Vienna University of Economics and Businness Administration w Wiedniu.

Więcej szczegółów na stronie: www.eureko-akademiaprzyszlosci.pl