Wolontariat z dziećmi niepełnosprawnymi w Grecji

Program Młodzież Wolontariat Europejski
Opis: Grecki oddział międzynarodowej organizacji woluntarystycznej Service Civil International (SCI) szuka wolontariuszy do dwóch projektów w: – Centrum Rehabilitacji Dzieci Niep ełnosprawnych – od czerwca 2007 potrzebnych będzie 3 wolontariuszy na 12 miesięcy do pracy z dziećmi w ośrodku w Atenach. Dokładny opis projektu znajduje się w bazie EVS 2005-GR-5. – KAAPV, instytucja działającej na rzecz dzieci niepełnosprawnych – od stycznia 2007 organizacja zaprasza wolontariuszy, również niepełnosprawnych, do pracy przy projektach. Dokładny opis projektu znajduje się w bazie EVS: 2005-GR-31.
Gdzie: Ateny (Grecja)
Kiedy: 2007 rok. Najbliższy termin składania wniosków w programie: 01.11.2006.
Kontakt: Dayla Booth
E-mail: pikapasci@yahoo.com