Polityka prywatności

Szanujemy prawo do prywatności internautów odwiedzających nasze strony, dlatego też nie udostępniamy danych o użytkownikach naszego portalu innym firmom czy osobom trzecim. Dokładamy wszelkich starań, aby dane osobowe użytkowników naszego portalu chronione były w sposób właściwy.

Większość artykułów znajdujących się w ramach serwisu dostępnych jest bez rejestracji użytkownika, jednak zastrzegamy sobie możliwość wprowadzenia obowiązku rejestracji do niektórych części serwisu.

Rejestracja w serwisie www.egzaminy.edu.pl wymaga wypełnienia formularza, w którym należy podać informacje umożliwiające skontaktowanie się z użytkownikiem (adres e-mail) oraz informacje dodatkowe, które będą pojawiać się w opisie użytkownika na forum dyskusyjnym.

Informacje przechowywane są i przetwarzane przez serwis www.egzaminy.edu.pl z zachowaniem odpowiednich środków bezpieczeństwa.

Zastrzegamy sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości osobom, których dane kontaktowe uzyskamy dzięki działalności związanej z www.egzaminy.edu.pl. Pod tym określeniem rozumiemy informacje odnoszące się bezpośrednio do naszej oferty, biuletyny informacyjne serwisu www.egzaminy.edu.pl oraz Firmy Kulturalno-Oświatowej MARKA.

W przypadku pytań dotyczących ochrony prywatności, warunków korzystania z serwisu czy też możliwości kontaktu z nami, prosimy o wysyłanie uwag na adres:kontakt@egzaminy.edu.pl.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies

Zamknij