Komputer zamiast tablicy i zeszytów .

Szykują się w Warszawie  dwie ciekawe konferencje adresowane do nauczycieli, wykładowców akademickich i wszystkich tych osób, które są zainteresowane wykorzystaniem komputerów do uczenia siebie i innych .

"Polskie uczelnie a możliwości jakie daje e-learning w kształceniu i organizacji pracy naukowej." Konferencja odbędzie się 28 września w Centrum Finansowo -Bankowym. Więcej informacji na stronie organizatora www.cpi.com.pl.

Druga konferencja odbędzie się 4 pażdziernika w hotelu Inter-Continental i ma charakter międzynarodowy, a jej temat brzmi "Najlepsze praktyki e-learningowe w Centralnej i Środkowej Europie przydatne w szkołach i firmach."  Więcej informacji na stronie organizatora www.wiedzanet.pl .

MaUr