Rekrutacja do klas VII oddziałów dwujęzycznych na rok szkolny 2017/2018 w Warszawie

Biuro Edukacji m.st. Warszawa opublikowało informację, że rekrutacja do oddziałów dwujęzycznych w szkołach podstawowych na rok szkolny 2017/2018 (klasa VII) odbywać się będzie z wykorzystaniem elektronicznego systemu rekrutacji i rozpocznie się w połowie maja. Szczegółowy harmonogram zostanie opublikowany na początku kwietnia br.

Wykaz szkół podstawowych organizujących oddziały dwujęzyczne w klasach VII w roku szkolnym 2017/2018 w Warszawie znajduje się TUTAJ

Informacji na temat rekrutacji i oferty poszczególnych szkół udzielają niżej wymienieni pracownicy Urzędów Dzielnic.