Ranking gimnazjów 2014 w Warszawie

Właśnie opublikowaliśmy najnowszy ranking publicznych i niepublicznych gimnazjów warszawskich 2014.

Wzorem poprzednich lat tworząc ranking, przeliczyliśmy na punkty rekrutacyjne do liceów wyniki procentowe z 5 egzaminów gimnazjalnych (j. polski, historia i WOS, matematyka, przedmioty przyrodnicze, j. angielski na p. podstawowym). Wynik procentowy został tu pomnożony przez przelicznik 0,2 (ustalony przez Kuratorium). Spośród gimnazjów w Warszawie wymieniamy 45 szkół publiczych i 51 szkół niepublicznych, które uzyskały wynik powyżej średniej w Warszawie, czyli 69.02 pkt. na 100 pkt.

RANKING ZNAJDZIECIE  TUTAJ.

Wyniki wszystkich gimnazjów znajdziecie w naszej Porównywarce wyników egzaminów szkół w Warszawie.