Przyłącz się do akcji „Dziewczynka z książką”

„Dziewczynka z książką” to ogólnopolska akcja charytatywno-społeczna, polska edycja międzynarodowego ruchu GIRLWITHABOOK. Kampania wyraża poparcie dla działań młodej pakistańskiej aktywistki imieniem Malala, w tym roku nominowanej do Pokojowej Nagrody Nobla. Celem całego ruchu jest poruszanie tematów związanych z kobietami, równouprawnieniem, edukacją oraz zgromadzenie funduszy na dofinansowanie bibliotek szkolnych w Pakistanie.

By wspomóc kampanię „Dziewczynka z książką”, wystarczy zrobić sobie zdjęcie z książką. Z zebranych zdjęć zostanie wydany album fotograficzny, a dochód z jego sprzedaży zostanie przekazany na zakup książek do pakistańskich bibliotek szkolnych. Fotografie prosimy przesyłać na dziewczynkazksiazka@gmail.com

Nasz portal został patronem medialnym tej akcji. Będziemy was informować na bieżąco o nowościach i ciekawych wydarzeniach w ramach akcji „Dziewczynka z książką”.