Nowości na portalu

Sprawdź co nowego znajdziesz na portalu.

Jeżeli jesteś z Warszawy i właśnie kończysz szkołę podstawową lub gimnazjum i szukasz nowej szkoły to warto zajrzeć do naszej Porównywarki wyników egzaminów i ofert szkół. Znajdziesz tam średnie wyniki szkół z egzaminów końcowych z trzech ostatnich lat, ocenę szkoły według wskaźników EWD oraz opinie uczniów na temat szkół. Przy pomocy porównywarki ocenisz ofertę edukacyjną interesujących cię placówek.

Dla szukających odpowiedniego dla siebie liceum bardzo pomocny będzie nasz dział Progi punktowe, gdzie zamieściliśmy właśnie dane z 2011 roku dla większości dużych miast w Polsce. Tam dowiesz się ile punktów potrzebowali uczniowie, by dostać się do wymarzonego liceum w ubiegłym roku. Pozwoli Ci to ocenić własne szanse na zostanie uczniem wybranej szkoły.

A w naszej portalowej Bazie testów znajdziesz wszystkie egzaminy końcowe i próbne na poziomie szkoły podstawowej, gimnazjum i liceum.

Zapraszamy.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies

Zamknij