Polski Uniwersytet Wirtualny

Ciekawa alternatywa dla studiów tradycyjnych.

1. E-learning bardzo szybko zyskuje uznanie wśród studentów i wykładowców jako nowa metoda zdobywania wiedzy i umiejętności, znacznie redukuje koszty procesu kształcenia oraz ułatwia dostęp do edukacji.

W intensywnie rozwijającym się społeczeństwie wiedzy koniecznością staje się korzystanie z innowacyjnych metod nauczania z wykorzystaniem technologii informatycznych. Jest to klucz do utrzymania odpowiedniej dynamiki rozwoju firmy, a także jej pracowników.

Polski Uniwersytet Wirtualny powstał z inicjatywy władz Wyższej Szkoły Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi oraz Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.

Oferta PUW-u skierowana jest do każdego, kto pragnie poszerzać swoją wiedzę, zdobywać wykształcenie i nowe kwalifikacje, nie rezygnując z pracy i innych obowiązków. PUW to znakomita oferta kształcenia także dla osób niepełnosprawnych, dla których częstym problemem bywa niedostosowanie przestrzeni publicznej do ich potrzeb.

PUW — oprócz studiów — posiada w swojej ofercie także specjalistyczne kursy oraz szkolenia (między innymi z zakresu technologii komputerowych i informacyjnych, historii i nauk politycznych, zarządzania, finansów, pedagogiki).

 

2. Oferta kształcenia:

Aktualne kierunki studiów dostępne na Polskim Uniwersytecie Wirtualnym

Aktualne dziedziny kursów, spośród których można wybierać na PUW-ie:

· Technologie komputerowe i informacyjne

· Ekonomia i finanse

· Zarządzanie

· Marketing

· Media i komunikacja

· Psychologia i pedagogika

· Prawo

· Historia i nauki polityczne

· Metodyka nauczania

· Nauki społeczne

· Nauki ścisłe

· Akademia przedsiębiorczości

· Języki obce

Pielęgniarstwo

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies

Zamknij