WSiP ma nowy pomysł na podręczniki gimnazjalne.

Jak połączyć w uczeniu tradycję i nowoczesność? Zajrzyj na wsipnet.pl

WSiP jako największy wydawca podręczników szkolnych w Polsce przedstawił nową propozycję połączenia tradycyjnego podręcznika z e-learningiem. Uczniowie wszystkie swoje ćwiczenia i prace domowe mają rozwiązywać on-line. Obok papierowego podręcznika będą też mieli jego wersję cyfrową.

Nauczyciel w tym systemie sprawdzania prac ma dostęp nie tylko do raportów o aktywności ucznia, ale i do gotowych propozycji testów.

Z kolei rodzice mogą lepiej pomóc swoim dzieciom w odrabianiu prac domowych, bo będą znali wszystkie poprawne odpowiedzi dostępne dla nich na platformie. Wydawnictwo przygotowało elektroniczne zeszyty ćwiczeń z ośmiu przedmiotów – języka polskiego, matematyki, historii, WOS, biologii, chemii, geografii i języka niemieckiego – głównie z myślą o uczniach klas I gimnazjów. Warto jednak wspomnieć, że jeszcze w tym roku uczniowie klas III mogą na platformie WSiPnet.pl szukać ćwiczeń opracowanych na wzór arkusza, który będzie obowiązywał na egzaminie w 2012 roku.

Redakcja portalu egzaminy.edu.pl

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies

Zamknij