Rok Odkrywców Talentów – nowa inicjatywa Ministerstwa Edukacji Narodowej

Uwaga placówki i organizacje, które rozwijają talenty u dzieci i młodzieży , zgłoście swoje projekty do oceny MEN-warto.

Mogą to być m.in. szkoły, domy kultury, kluby sportowe, ale także muzea, kina, galerie, instytuty badawcze, stowarzyszenia. Jednym słowem niemal wszyscy, którzy mogą zetknąć się z kimś utalentowanym w dowolnej dziedzinie.

By rozpropagować akcję MEN przygotowało portal internetowy Rok Odkrywania Talentów www.roktalentow.men.gov.pl , na którym będą prezentowane działania na rzecz odkrywania talentów, a także ogólnopolska mapa „Miejsc Odkrywania Talentów”. Celem akcji jest także dotarcie z informacją o "Miejscach Odkrywania Talentów" do uczniów, rodziców i nauczycieli.

Wszystkie instytucje wspierające uzdolnienia dzieci i młodzieży mogą zgłaszać się bezpośrednio za pomocą formularza elektronicznego zamieszczonego na stronie www.roktalentow.men.gov.pl

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies

Zamknij