Progi punktowe przyjęć do szkół ponadgimnazjalnych

Z poniższego formularza wybierz województwo, które Cię interesuje. Zostaną wyświetlone nazwy szkół oraz minimalna liczba punktów, która kwalifikowała do przyjęcia. Ilość danych jest ograniczona i dotyczy tylko wybranych miast (okręgów).

Dane te są szacunkowe i mogą stanowić podpowiedź, ile punktów należałoby zdobyć, by dostać się do konkretnej szkoły.Progi punktowe , które tutaj zamieszczamy, szkoły podały na początku rekrutacji. Potem w jej trakcie, w zależności od ilości składanych podań , ulegały one pewnym korektom, najczęściej w dół o 5 do nawet 10 punktów.
Dane pochodzą z http://www.edu.com.pl/nabor. Pod podanym adresem znajduje się system komputerowej rejestracji i informacji o szkołach ponadgimnazjalnych. System działa w około 50 miast w Polsce m.in. w Człuchowie, Kielcach, Koninie, Lublinie, Łodzi, Płocku, Siedlcach, Słupsku oraz Warszawie. Nie korzystają z niego szkoły w Krakowie i kilku jeszcze innych dużych miastach, opierając rekrutację na własnych systemach informatycznych..

Niestety nie podajemy danych dla Warszawy z  roku szkolnego 2013/2014, gdyż  nie zostały one opublikowane po zakończeniu rekrutacji. Dostępne są  natomiast średnie progi punktowe dla poprzedniego roku 2012/2013.

Średnie progi punktowe dla Miasta Warszawy 2012/2013 » »

{mosmodule module=Progi}

Sprawdź kursy przygotowawcze w Warszawie – www.marka.edu.pl
 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies

Zamknij