Darmowe wykłady z WOS-u na SGH w Warszawie.

Rusza największy w Polsce bezpłatny kurs edukacyjny o UE przygotowujący maturzystów do egzaminu dojrzałości z wiedzy o społeczeństwie. Akademia Europejska Dariusza Rosatiego stanowi cykl siedmiu cotygodniowych zajęć i warsztatów prowadzonych przez wybitnych profesorów Szkoły Głównej Handlowej oraz nauczycieli warszawskich szkół średnich. Zajęcia będą odbywać się w soboty od 9 lutego w godzinach od 10:00-13:00 w Szkole Głównej Handlowej w Auli Głównej (I piętro) przy Al. Niepodległości 162. Na chętnych maturzystów czeka 800 miejsc.

Tematy trzygodzinnych wykładów połączonych z warsztatami to: demokracja, państwo, polityka, społeczeństwo polskie, stosunki międzynarodowe.

Wykłady w ramach Akademii Europejskiej wygłoszą znani naukowcy, politycy i specjaliści: m.in. prof. Bronisław Gieremek, redaktor Tomasz Lis, prof. Joachim Osiński, redaktor Jacek Żakowski, prof. Stanisław Sulowski, prof. Leszek Balcerowicz.

Zapisy oraz szczegółowy rozkład zajęć Akademii na stronie internetowej: www.akademiaeuropejska.eu.

 

Źródło: GW

Mablu

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies

Zamknij