Nasz ranking liceów warszawskich – matura rozszerzona 2007

Oto zestawienie liceów warszawskich przygotowane przez nas na podstawie „Informatora gimnazjalisty” wydanego przez Perspektywy. Niestety nie wszystkie szkoły przekazały autorom informatora swoje dane o wynikach matury rozszerzonej.

Poszczególne zestawienia pokazują, w których szkołach warszawskich uczniowie poradzili sobie najlepiej na maturze 2007 z języka polskiego, historii, WOS, biologii, chemii, matematyki i fizyki. Poza językiem polskim nie uwzględniliśmy w naszych zestawieniach wyników egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym, a jedynie na poziomie rozszerzonym, gdyż to one brane są pod uwagę podczas rekrutacji na poszczególnie kierunki studiów.

ARCHIWUM: