„Dzieje kultury chińskiej”- Polecamy dobrą książkę

dzieje_kult_chin_kunstler_p1_druk

Od dawna wiadomo, że nie tylko w polityce Chińczycy trzymają się mocno. To oni jako pierwsi wymyślili proch, papier, tusz, druk, sejsmograf, a nawet zapałki. Okaże się też pewnie, że nasze stadiony piłkarskie na Euro 2012 wybudują chińscy robotnicy, a ich rodacy zgarną większość medali na najbliższej olimpiadzie – oczywiście w Pekinie.

Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej o tym niezwykłym narodzie i jego kulturze to zapraszamy 11 grudnia (wtorek) o godz. 19.00 do klubokawiarni „Obiekt” w Warszawie na spotkanie promujące książkę wydawnictwa PWN „Dzieje kultury chińskiej” – Mieczysława J. Künstlera.

Przy tej okazji Tomasz Raczek będzie rozmawiał z sinologiem Marcinem Jacoby o tym „Co w Chinach traktowano jako sztukę” oraz „Czy można zrozumieć Chiny". Na gości, którzy pojawią się na spotkaniu czekają kulinarne przysmaki chińskiej kuchni, przygotowane przez restaurację China Town, która obsługuje oficjalnie przyjęcia w Ambasadzie Chin w Polsce.

Spotkanie odbędzie się 11 grudnia 2007 o godzinie 19.00 w Klubokawiarni „OBIEKT” w Warszawie – Plac Małachowskiego 3 (budynek Zachęty)

Maur

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies

Zamknij