PWN u Czułego Barbarzyńcy.

Wydawnictwo Naukowe PWN organizuje cykl otwartych spotkań:"ESSPRESO W TWARDEJ OPRAWIE". Będzie to okazja nie tylko do wypicia filiżanki mocnej kawy, ale i rozmowy na temat najnowszych premier książkowych wydawnictwa PWN.

W ramach spotkań będzie istniała możliwość rozmowy, wymiany myśli i własnych spostrzeżeń z autorami książek, a także krytykami i autorytetami z dziedzin, którym książki są poświęcone.

Pierwsze inauguracyjne spotkanie związane będzie z premierą książki "Kalendarium dziejów Polski" i odbędzie się 10 października 2007r. w Czułym Barbarzyńcy na ulicy Dobrej 31 o godz. 19.00. Prof. Janusz Tazbir, Tomasz Łubieński i prof. Andrzej Kajetan Wróblewski będą rozmawiać z Tomaszem Raczkiem o "Wszystkim, co chcielibyście wiedzieć o Polsce, a boicie się zapytać."

Kolejne spotkania z cyklu będą związane z premierami książek: "Wielkie biografie", "Historia teatru", "Dzieje kultury chińskiej" i "Atlas miejsc biblijnych"

 

Zapraszamy!

Mablu

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies

Zamknij