Weekend na edukacyjnym salonie w Warszawie.

W dniach 1-3 marca Centrum Wystawiennicze Expo przy ul. Prądzyńskiego w Warszawie zamieni się w największy w Polsce Salon Edukacyjny – Perspektywy.

Program jest bardzo różnorodny. Będą się prezentować warszawskie licea i technika, szkoły językowe i policealne, szkoły artystyczne. Na targach pojawią się też ze swoją ofertą przedstawiciele 23 uczelni zagranicznych i to z tak odległych krajów jak np. Australia.

Gościem honorowym całej imprezy jest Hiszpania. Warto też odwiedzić tzw. Miasteczko Zawodów przygotowane przez Biuro Edukacji m. st. Warszawy, gdzie młodzi ludzie będą mogli się spotkać z doradcami edukacyjnymi i przy tej okazji sprawdzić swoje predyspozycje do wykonywania różnych zawodów.
(MaUr)