test

Serwis egzaminy.edu.pl rozwija się razem z Wami i Internetem{bo tego nie było}. Wiemyże{brak ,} chcieliście bardziej funkcjonalnego forum dyskusyjnego, możliwości zakładania bloga, sprawdzania swoichwypracowań on-l{}ine, jeszcze więcej poradników, testów i opinii o szkołach. Rozbudowaliśmy więc wasz serwis. Możecie „gadać" na forum, blogować{bo tak hgjhghjg}, ściągać testy, czytać i dodawać opinie o szkołac{Ble ble ble}opinie o szkołach, wystawiać swoje ogłoszenia w forum, coraz {czemu nie coras}więcej książek i kursów kupić w nowym sklepiku egzaminów, skonfrontować swoje wypracowanie z j. polskiego czy historii z opinią nauczycieli Firmy Edukacyjnej „MARKA". Zmieniliśmy też szatę graficzną i nawigację. Serwis jest „lżejszy", grafika „jaśniejsza", a wszystkie podstawowe linie nawigacyjne znajdziesz już na stronie startowej. Ciekawi jesteśmy twojej opinii {załużmy ze przez jedno i}– co sądzisz o tych zmianach?