Warszawski Salon Maturzystów – 22 i 23 września 2006

Salon ma ułatwić maturzystom podjęcie decyzji, co do wyboru przyszłej uczelni, a co za tym idzie pomóc w wyborze przedmiotów do zdawania na maturze 2007. Podczas Salonu uczelnie zaprezentują swoją ofertę edukacyjną oraz zasady rekrutacji na rok akademicki 2007/2008. Do udziału w Salonie zaproszono wszystkie uczelnie wyższe z całej Polski.

Warszawski Salon Maturzystów stanowić będzie integralną część Salonu Edukacyjnego Perspektywy 2006 – największej imprezy targowej w Polsce o charakterze edukacyjnym. Szacuje się, że jesienną edycję Salonu odwiedzi ok. 20 tys. maturzystów województwa mazowieckiego. Gwarancją tak wysokiej frekwencji jest ścisła współpraca ze szkołami Warszawy i Mazowsza, Mazowieckim Kuratorium Oświaty, Biurem Edukacji m.st. Warszawy, Urzędem Wojewódzkim w Warszawie oraz profesjonalna kampania promocyjna. Warszawski Salon Maturzystów odbędzie się w najlepszym dla szkół wyższych i maturzystów okresie informacyjno-rekrutacyjnym.
Zapraszamy

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies

Zamknij