Gadamy.

Zapraszamy wszystkich naszych gości do udziału w rozmowach o egzaminach i wyborze szkoły na czterech forach tematycznych – o szkołach, o egzaminach, nauczyciele, tablica ogłoszeń. Jeżeli uważacie, że są potrzebne dodatkowe tematy i wątki, zgłoście swoje propozycje.

Można u nas prowadzić także swój blog z zapisem stanu ducha i ciała przed, w trakcie i po egzaminie. Do blogowania gorąco zachęcamy także studentów I roku oraz nauczycieli.

Portal ten będzie się rozwijał tylko wtedy, kiedy potraktujecie go jako swoiste forum, agorę, na której ludzie prowadzą handel wymienny myśli i opinii o szkołach. Pamiętajcie więc, że gdy poznajecie zdania innych internautów o interesującej Was szkole, powinniście zostawić im cos w zamian, tzn. swoją opinię o szkole, w której się kiedyś uczyliście lub teraz uczycie. Możecie to zrobić poprzez formularz zamieszczony w naszej bazie szkół(link). Prosimy nie wpisywać tu opinii zasłyszanych i powtarzanych przez innych ale tylko takie, które biorą się z Waszego doświadczenia.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies

Zamknij