Forum.

Na naszym forum można wziąć udział w dyskusji na następujące tematy:

 • o szkołach

  Co jest ważne przy wyborze gimnazjum, szkoły średniej, uczelni? Jakie są Wasze opinie o szkole, w której jesteście? Czy ma dobry poziom, a co z bezpieczeństwem, atmosferą i zajęciami pozalekcyjnymi?

 • o egzaminach

  Jak oceniacie stopień trudności testów egzaminacyjnych? Może trafiliście na jakiś rzeczywiście dobry zbiór testów czy przyzwoite repetytorium?

 • nauczyciele

  Czy macie swoje sposoby na pogodzenie pragmatycznego celu jakim jest przygotowanie swoich uczniów do egzaminu, z koniecznością realizowania programu? Jak układa się Wam współpraca z OKE? Czy możecie coś dobrego (lub złego) powiedzieć o kursach i studiach podyplomowych, w których uczestniczyliście? Prosimy też o sygnały na temat godnych polecenia podręczników.

 • tablica ogłoszeń

  Tutaj można zamieszczać ogłoszenia w sprawie korepetycji (udzielam – szukam), anonse typu kupię – sprzedam i informacje o zbliżających się imprezach kulturalnych, szkolnych przeglądach artystycznych, itp.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies

Zamknij