Doradzamy

Ten dział zawiera praktyczne wskazówki i rady dla tych z Was, których niedługo czeka egzamin i decyzja o wyborze przyszłej szkoły.

Można chyba powiedzieć, że doradztwo edukacyjne i przygotowania do egzaminów to nasza specjalność. Opieramy się tu na wiedzy i doświadczeniu wypróbowanego grona naszych współpracowników dyplomowanych nauczycieli i wykładowców uniwersyteckich, którzy od 15 lat w Firmie Edukacyjnej MARKA prowadzą kursy przygotowujące do egzaminów.

Konieczną bazę informacyjną na temat szkół tworzą razem z nami internauci biorący udział w dyskusjach na forum, wpisujący swoje uwagi w bazie szkół(link) oraz ankietowani przez nas uczestnicy kursów przygotowawczych Firmy MARKA.

Polecamy też informacje, których możecie nie znaleźć na innych stronach www:

• progi punktowe przyjęć do szkół średnich w Warszawie i innych miastach, tam gdzie rekrutacja odbywała się drogą elektroniczną
  • kalkulator punktów, który pomoże gimnazjalistom stworzyć symulację oczekiwanego wyniku i obliczyć, ile punktów mogą dostać za swoje oceny i osiągnięcia szkolne
  • wyniki sprawdzianu szóstoklasistów i egzaminu gimnazjalnego w szkołach warszawskich w latach 2003, 2004 i 2005
  • rankingi szkół warszawskich i ogólnopolskich.

Powodzenia