Jak się dostać na UW?

Uniwersytet Warszawski ustalił już terminarz i zasady rekrutacji na wszystkie swoje wydziały. Sprawdź kiedy i w jaki sposób się rejestrować oraz jakie przedmioty brane są pod uwagę w procesie rekrutacyjnym. Rejestracja w IRK dla kandydatów z „nową maturą” z lat 2005 i 2006 trwa od 1 maja do 21 lipca 2006 r. Ci maturzyści nie mają możliwości przystępowania do Centralnych Egzaminów Wstępnych na UW, w celu uzupełnienia brakującego przedmiotu lub poziomu.

Rejestracja w IRK dla kandydatów, którzy muszą przystępować do Centralnych Egzaminów Wstępnych („stara matura”, matura zagraniczna, Matura Międzynarodowa – jeśli przedmiot nie jest objęty IB) trwa od 1 maja do 9 czerwca 2006r.

Kandydaci posiadający „nową maturę” z roku 2005 muszą wpisać swoje oceny ze świadectwa maturalnego do formularza rejestracyjnego w IRK. Tegoroczni maturzyści są wyłączeni z tego obowiązku, z wyjątkiem osób, które nie wyrażą zgody na przetwarzanie danych osobowych w Okręgowych Komisjach Egzaminacyjnych.

Biuro ds. Rekrutacji informuje, że Ministerstwo Edukacji i Nauki zezwoliło na przeprowadzenie testów predyspozycji jedynie na 4 kierunki studiów na Uniwersytecie Warszawskim: logopedię (specjalność na kierunku filologia polska), historię sztuki, cywilizację śródziemnomorską i Psychology Studies in English.

Dokładne informacje o postępowaniu kwalifikacyjnym na poszczególnych wydziałach dostępne są na stronie UW irk.uw.edu.pl/kierunki

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies

Zamknij