Pokażcie wasze prawa.

„Unia Europejska a Prawa Dziecka” to konkurs na plakat o prawach dziecka organizowany po raz pierwszy przez Komisję Europejską. Do wygrania są dwie nagrody: w etapie krajowym oraz europejskim. Na zaproszenie Komisji laureaci z każdego państwa pojadą do Brukseli. Konkurs organizowany jest pod hasłem: „Pokażcie Wasze prawa!”. Jest przeznaczony dla dwóch grup wiekowych: dla młodzieży w wieku od 10 do 14 lat oraz w wieku od 15 do 18 lat.

Kandydaci proszeni są o utworzenie grup złożonych z co najmniej 4 osób (młodzież) oraz z jednej osoby dorosłej, która będzie odpowiedzialna za grupę w trakcie trwania całego projektu. Zadaniem grupy jest wykonanie plakatu, zawierającego logo. Plakat może być wykonany w dowolnej technice: rysunek, grafika komputerowa, collage.

Szczegółowe informacje zamieszczono na stronieeuromlodzież.com, gdzie znaleźć można między innymi plakat promujący konkurs oraz regulamin. Uprzejmie prosimy o dokładne zapoznanie się z nim.
Uczestnicy muszą się zarejestrować na stronie internetowej: www.euromlodziez.com do 10 kwietnia (do godz. 24). Prace trzeba nadesłać do 20 kwietnia!

(Greg)

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies

Zamknij