My School is Cool

23 marca, konferencją prasową rozpoczął się międzynarodowy konkurs „My School is Cool”, w skrócie „Coolers”.
Jest to konkurs na najciekawszą szkołę świata adresowany jest do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich. Podstawowym celem projektu jest poznanie za pomocą Internetu dzieci z różnych stron świata, pokazanie, jak żyją rówieśnicy w odległych krajach, zaprezentowanie różnorodności kulturowej i etnicznej.

Zgłoszenia zbierane są do 18 kwietnia i od tego dnia rozpoczyna się wielki wyścig o główną nagrodę 1000 USD.

Zainteresowanie konkursem potwierdziły szkoły z Białorusi, Federacji Rosyjskiej i Indii.

Kontakt: Andrzej Stański, Fundacja Szansa, ul. Augustówka 5, 02-981 Warszawa

Więcej:www.fundacjaszansa.org