Konkurs wiedzy ekonomicznej ”Gazety Wyborczej” i NBP

„Gazeta Wyborcza” wspólnie z Narodowym Bankiem Polskim ogłaszają trzecią edycję konkursu „Z klasy do kasy”.
Start konkursu – 3 stycznia 2006r., ale rekrutacja zaczyna się już teraz i trwa do 23 grudnia do godz. 16.00. W konkursie mogą wziąć udział uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z wszystkich województw.
Zasady są proste. Uczniowie łączą się w liczące 3-5 osób Komitety Inwestycyjne, których zadaniem będzie lokowanie wirtualnych 100 tys. zł. przez 8 tygodni. Nagroda dla najlepszego komitetu w Polsce wynosi 5000 zł., dla szkoły – 3000 zł., a dla opiekuna komitetu – 1000 zł.
Poszczególne etapy konkursu będzie można śledzić na lokalnych stronach „Gazety Wyborczej” oraz na portalu www.gazeta.pl.
Wyślijcie zgłoszenie do konkursu i stańcie do walki z innymi zespołami. ¯ródło: „Gazeta Wyborcza”