Salon Edukacyjny Perspektyw 6-7 marca 2020 r.

XXXIII Międzynarodowy Salon Edukacyjny PERSPEKTYWY 2020 – to największe w Polsce wydarzenie targowe o charakterze edukacyjnym. Salon Szkół Wyższych, polskich i zagranicznych, oraz szkól policealnych odbędzie się z w dniach 6-7 marca 2020 w salach wystawowych II piętra Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Różnorodny program seminaryjny oraz skuteczna kampania promocyjna gwarantują, że z Państwa ofertą zapoznają się tysiące młodych ludzi, którzy planują wybór swojej drogi edukacyjnej i przyszłej kariery zawodowej. Jak co roku to właśnie tu, na Salonie, tysiące maturzystów i licealistów dokona wyboru swojej szkoły. Zachęcam zarówno do klasycznych prezentacji na stoiskach targowych, jak i do organizacji spotkań tematycznych – dołączcie do grona Wystawców – kilkuset najlepszych publicznych i niepublicznych uczelni, szkół i instytucji edukacyjnych z kraju i zagranicy.